Pojištění

PojištěníOblast pojištění se mnohdy může zdát velmi složitá a nepřehledná.

V naší sekci Pojištění se můžete detailně seznámit se základními druhy pojištění - s jejich charakteristikami a specifikami. Ať už chcete pojistit majetek nebo život či jiná rizika, nasměrujeme Vás ke správným a užitečným informacím.

Pojištění majetku

Promáčený strop, zničené podlahy nebo nevítaná návštěva zloděje. To jsou některé z nezáviděníhodných situací. Ovšem i s běžným provozem domácnosti je spojena celá řada rizik. Další neočekávané problémy mohou přinést přírodní živly a katastrofy. Pojištění majetku nemůže zabránit případným škodám, ale pomůže zmírnit finanční ztráty, které v důsledku škod mohou vzniknout. Poradíme Vám.

Životní pojištění

Jak si vybrat dobré životní pojištění, jaké jsou možnosti, jak ušetřit na daních nebo jaké jsou důsledky výpovědi se dozvíte v naší životní abecedě.

Pojištění motorových vozidel

Každý majitel či uživatel motorového vozidla musí být ze zákona pojištěn. Jaké ale uzavřít pojištění? Stačí povinné ručení nebo musím mít i havarijní pojištění? Jaké jsou podmínky? Zjistěte to u nás.

Pojištění podnikatelů

Podnikání přináší celou řadu rizik. Kromě rizika podnikatelského jsou tu i rizika, kterým sice nelze zabránit, ale vhodným pojištěním mohou být eliminovány. Chcete vědět více, kontaktujte nás.

Pojištění právní ochrany

Cílem pojištění právní ochrany je podpora pojištěného při prosazování jeho právních zájmů. Pokud hledáte informace o tomto speciálním pojistném produktu, pomůžeme Vám.

Spolupracujeme s vybranými a renomovanými pojišťovacími společnostmi v České republice, které Vám společně s námi připraví specifické a komplexní řešení pojištění Vašich potřeb na míru.