Výkup nemovitostí

Vykoupíme Vaši nemovitost. Rodinné domy, chaty, chalupy, hotely, pensiony, vily, rezidence, památky, hrubé stavby, zahrady, haly, sklady, supermarkety, obchodní centra, průmyslové zóny, lokality pro výstavbu.

Nemovitosti na prodej – výkup za hotové

Nenechte své finanční problémy dojít příliš daleko. Čím dříve se s námi poradíte o Vaší situaci, tím lépe a výhodněji můžete svůj problém vyřešit.

Výkup nemovitostí

Pro koho je výkup nemovitostí určen?

Je určený pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej nemovitosti opravdu spěchají a nemají čas sami nebo prostřednictvím realitní kanceláře nemovitost dlouho prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů jsou exekuční řízení, dluhy, půjčky, rychlá či výhodná koupě jiné nemovitosti, koupě nemovitosti z nové nabídky na protiúčet.

Je výkup nemovitostí výhodný?

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha dalších, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Naše společnost nejenom, že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné úkony spojené s prodejem nemovitosti. Je finančně rozumnější nemovitost prodat sice se ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek nebo o výhodnou koupi.

Jak se určuje výkupní hodnota nemovitosti?

Vychází se z tržní hodnoty stanovené znalcem. Z této tržní hodnoty naše realitní kancelář vyplácí maximální možnou kupní cenu od 60% do 100% tržní ceny. Jedná-li se o vzdálenější lokalitu, horší stav nebo nemovitost v rekonstrukci, jsou procenta nižší. Pokud se ovšem jedná o standardní nemovitost v dobré lokalitě je běžných 80 až 100% tržní ceny. Přesná částka je určena až po fyzické prohlídce odborným pracovníkem naší společnosti a zjištění právních skutečností dané nemovitosti. Naši právníci jsou schopni většinu právních vad vyřešit neprodleně.

Při jakých případech a jaké nemovitosti můžeme vykupovat?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího. Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví tak u bytů družstevních. Naše společnost je schopna vykoupit domy, byty, pozemky, rekreační objekty (tj. chalupy a chaty, menší domky) a komerční objekty na celém území České republiky. Veškeré nutné podklady, smlouvy, vyřizování na úřadech zajistíme sami s vlastními právníky.

Máte takovou potřebu?

Využijte našeho kontaktního formuláře, napište nám a my Vám pomůžeme.