Investujte s námi

CertifikátNemovitosti – spolu s drahými kovy – patří už od pradávna mezi uchovatele hodnoty. To je staví do speciální skupiny vyhledávaných aktiv i dnes. Jakkoli finanční krize snížily v minulosti cenu nemovitostí, vždy po určitém čase došlo k nápravě ceny a majitel zhodnotil investované prostředky.

Investice do nemovitostí byla v minulosti pro běžného občana České republiky omezena na koupi bytu či domu. To je samozřejmě velice nákladné a motivem obvykle bylo zajistit potřebu bydlení, nikoli ukládat volné prostředky. Pouze velmi omezené množství občanů si mohlo dovolit nemovitosti kupovat jako investici. Tento stav se naštěstí změnil v posledních několika letech, kdy na český trh vstoupili různí zahraniční i čeští investoři, se zájmem investovat ne pro vlastní potřebu, ale pro výhodnější zhodnocení svých volných finančních prostředků než v jiných komoditách.

Možná si kladete otázku, zda a proč bych měl/a investovat do nemovitostí? Dozrála už správná doba, nebo je lépe ještě vyčkat? Je přitom potřebné si odpovědět i na otázku, jak dlouho nebudete volné prostředky potřebovat. Investice do nemovitostí patří mezi středně až dlouhodobé investice. V současné době je však možné nakoupit nemovitosti za velice zajímavé ceny, které oproti roku 2006 poklesly zhruba o 20 %. Je tedy rozumné investovat již dnes? Argumenty proč investovat by vám měly dát jednoznačnou odpověď.

  • Každá nemovitost má svou cenu, klesne-li tato cena vlivem tržní situace, je velmi pravděpodobné, že v budoucnu opět poroste.
  • Dlouhodobá hodnota a inkasované nájemné.
  • Cena nemovitosti bude i nadále dlouhodobě držet krok s inflací.
  • Již se nepředpokládá zásadní pokles cen nemovitostí, tak jak za poslední roky.
  • Investice do nemovitosti přináší při své ekonomice vyšší výnos než v konzervativních spořících programech.
  • Při investování volných finančních prostředků do nemovitostí je možné využít v současnosti velmi výhodných hypotéčních úvěrů s možností refundace dle současných daňových zákonů.

Odpovězte si sami, proč nevyužít všech těchto argumentů a odvážit se k zásadnímu kroku investovat do nemovitosti. Splňte si svoje plány, cíle a mnohdy i sny. Poraďte se s námi, navedeme Vás jak postupovat a můžeme vše zrealizovat společně.

Kontaktujte nás na emailem info@sanzgroup.cz či telefonicky +420 222 517 456.